Řidič sanitního vozidla

Pro jednoho z našich významných klientů: Dopravní zdravotní službu Náchod s.r.o., která je největším soukromým poskytovatelem služeb ve svém oboru v Královehradeckém kraji, hledáme vhodné kandidáty na brigádnické pozici Řidiče sanitního vozidla a doprovody pacientů pro osobní sanitní dopravu do 3,5 t pro dispečink Náchod.

Požadavky
- ŘP sk. B, zkušenosti s řízením vozidla do 3,5t
- Karta řidiče bez vážných přestupků (bude se předkládat při nástupu)
- Čistý výpis z TR (bude se předkládat při nástupu)
- Příjemné vystupování, organizační schopnosti, schopnost pracovat samostatně a rychle
- Možnost pracovat na odpolední a noční směny, příp. víkendy (flexibilní možnost volby směn)
- Dobrý zdravotní stav

Nabízíme
- Mzda 130 Kč/hod na dohodu o provedení práce
- Zajímavou a perspektivní brigádu s možností delší spolupráce
- Možnost nástupu IHNED (během příštího týdne)
- Flexibilní plánování směn

Náplň práce a další informace
- Náplní práce je převoz pacientů a doprovody pacientů (2.člen posádky vozidla)
- Pracovní doba je po dohodě, brigádník musí pracovat nejméně 2 směny v týdnu (Po-Ne, nejméně 8 hodin)
- Jedná se o dlouhodobou brigádu vhodnou pro studenty VŠ, fyzicky zdatné důchodce, absolventy atd.

Uchazeče žádáme, aby nám zaslali svůj životopis a konkrétní časové možnosti.
Více informací o společnosti pro kterou je pozice vypsána naleznete na www.DZSN.cz