Asistentka Praha 1

Pro našeho významného klienta, dynamicky rozvíjející se společnost Simply Office, leadera trhu ve svém oboru, hledáme za zajímavých platových podmínek vhodné uchazeče/uchazečky na pozici:

NÁPLŇ PRÁCE
- zodpovědnost za svěřené administrativní práce
- práce s interními systémy
- péče o klienty v době obchodních schůzek (uvedení do kanceláří, občerstvení, doprovod klienta mimo kancelář)
- telefonická, e-mailová i osobní komunikace s klienty
- vedení obchodních schůzek v případě potřeby

POŽADUJEME
- nejméně SŠ vzdělání, ekonomického směru výhodou (vhodné pro absolventy i studenty v době psaní závěrečné práce))
- znalost Aj na komunikativní úrovní, Nj či Rj výhodou
- dobrá znalost práce na PC a kancelářských programů, znalost obchodní korespondence výhodou
- dobré komunikační schopnosti
- schopnost milého a reprezentativního vystupování
- schopnost pracovat samostatně, pečlivost a zodpovědný přístup

NABÍZÍME
- různorodou a příjemnou práci v rozvíjející se společnosti
- možnost vlastního rozvoje a získání praxe v oblasti administrativy
- zajímavé finanční ohodnocení odpovídající dané pozici + benefity
- možnost práce jak na HPP (smlouva) tak na DPP (dohoda)
- práci v lokalitě Praha 1 ve zcela nově zrekonstruovaném moderním pracovním prostředí
- práci po-pá 8:00-17:00 s volnými víkendy a svátky
- nástup IHNED

Více o společnosti na www.simplyoffice.cz